Стажування в Англії і США

Що може бути крутіше подорожей? Тільки поїздка з користю у веселій компанії однолітків. Найефективнішим способом вивчити мову ми вважаємо є занурення в англомовне середовище. Цією атмосфери ми досягаємо на наших заняттях в Харкові, але для повного ефекту ми пропонуємо міжнародне стажування в Англії та США. Це відмінна можливість для вашої дитини не тільки подивитися і познайомитися з культурою нової країни, а й незабутньо провести час, вивчаючи англійську мову.

Переваги

Розподіл в групи з 8 до 17 років

Проживання в приватній школі або родині носіїв мови

Інтенсивне спілкування з носіями мови

Велика культурна програма для кращої адаптації в мовне середовище.

Стажування

В програму стажування в Англії та США входить

Стажування в Англії і США – це не тільки вдосконалення англійської мови, але і нові можливості, колосальний досвід і маса вражень, які запам’ятаються назавжди! Це також ваш додатковий козир при вступі до закордонного коледжу, університету і при влаштуванні на престижну роботу.

Стажування в США і Англії – це мінімум 15 годин в тиждень цікавих занять в аудиторії, екскурсії та відвідування пам’яток, спортивні заходи та гуртки за інтересами! Діти до 12 років проживають в приватній школі, а підлітки – в сім’ях, що дозволяє ще краще вивчати англійську мову і розвивати навички комунікації з людьми іншої культури.

Чому їхати на стажування краще з UBC?

Українсько-британський коледж – офіційний центр по підготовці і складанню Кембриджських екзаменів з англійської мови, сертифiкат яких визнається у понад 130 країнах.

Ми не стоїмо на місці і вам не дамо. Наші викладачі не тільки самі щорічно проходять стажування в мовних школах Великобританії, але й організують стажування студентів.

Ми беремо на себе оформлення всіх документів, пошук школи і родини для проживання в США або Великій Британії. Вам залишається тільки зібрати валізу і вирушити у незабутню пригоду.

Українсько-британський коледж уже багато років співпрацює з такими мовними школами
Кеnt Sсhооl of Еnglish

United Kingdom

Nativity School   

Cincinnati, USA

Нildеrstоnе Соllеgе

United Kingdom

Питання та відповіді

Для учнів віком 8 – 12 років, пропонуються двотижневі курси англійської мови у містечку Бродстерс, Кент, Великобританія.

Для учнів віком 13+, пропонуються тритижневі поїздки до міст Труро, Корнуолл, та Бродстерс, Кент, Великобританія.