Підготовка до ЗНО

Ви не тільки вдосконалюєте свої знання англійської, але і будете правильно вирішувати завдання, з якими ви зустрінетесь на ЗНО. Після наших курсів ви точно отримаєте бажаний бал.

Переваги

Різні програми підготовки для учнів з різним рівнем англійської

Кращі викладачі англійської для підлітків

Заняття в невеликих групах для підвищення ефективності навчання

Попереднє тестування для визначення відповідної групи

Основний курс

2000 грн/міс

Як проходить підготовка до ЗНО від UBC

Ми націлені на ваш результат. Для цього ми проводимо попереднє тестування і підбираємо для вас групу за рівнем, в якій готуватися до іспитів буде не тільки ефективно і комфортно, але й весело.

Підготовка до ЗНО включає імітацію умов складання іспиту – ви будете знати, що на вас чекає, позбудетеся непотрібних переживань і навчитеся раціонально розраховувати свій час і сили.

На курсі ми розбираємо всі моменти для складання ЗНО, які включають

Аудіювання (Listening)
Ми будемо не тільки слухати діалоги, але чути, розуміти і розрізняти діалекти і складні мовні конструкції.
Читання (Reading)
Розуміння не тільки загального сенсу, але і особливостей написання тексту – один із вирішальних блоків на ЗНО. На заняттях ми будемо поповнювати словниковий запас, щоб бути готовими до найнепередбачуваніших тем: від кулінарних рецептів до класичного мистецтва.
Граматика (Grammar)
Ми вважаємо: «Хто володіє часами англійської мови і граматичними конструкціями – володіє англійською». На заняттях ми будемо вчитися правильно вживати різні частини мови і будувати складні речення англійською, без помилок визначати правильний варіант відповіді на іспиті.
Письмо (Writing)
На ЗНО звичайно не вимагають писати як Шекспір, але будувати формальні і неформальні листи треба. Підготовка до ЗНО Харків допомагає попрактикуватися у написанні текстів різної структури і тематики. Після курсу ви будете вільно висловлювати думки на папері.

Чому варто обрати курси англійської мови в Харкові від UBC?

Українсько-британський коледж – офіційний центр з підготовки і складання Кембриджських екзаменів з англійської мови, сертифiкат яких визнається у понад 130 країнах. У кінці навчального року усі наші студенти отримують можливість скласти ці іспити.

Ми не стоїмо на місці. Наші викладачі постійно вдосконалюються, щорічно проходять стажування в мовних школах Великої Британії використовують тільки новітні методики викладання.

Підготовка до ЗНО в Харкові від UBC зробить вас універсальним солдатом, готовим до усіх, навіть до найскладніших, завдань на екзамені. Більшість наших студентів досягають бажаних результатів і отримують високий бал. І ви так зможете після наших курсів.