Мовний табір

Влаштуйте своїй дитині неймовірні канікули. А ми вам в цьому допоможемо. Мовний табір для дітей UBC Summer Camp – це не тільки повне занурення в англомовне середовище недалеко від дому, але і море вражень і незабутніх моментів в колі нових друзів. Залишимо нудні уроки і гори підручників до осені. Проведемо час так, щоб запам’ятати це літо і нові англійські слова назавжди!

Переваги

Розподіл в групи з 8 до 17 років

Пізнавальний і розвиваючий відпочинок, різні формати навчання.

Інтенсивне спілкування з однолітками англійською.

Велика культурна програма для кращої адаптації в мовне середовище.

Основний курс

14000 грн / 11 ночей

Якісна освіта, повноцінний відпочинок та оздоровлення! Він не тільки допоможе вивчити англійську, але й принесе максимум користі здоров’ю дитини!

Чому варто вибрати мовний табір від UBC?

Українсько-британський коледж – офіційний центр з підготовки і здачі Кембриджських екзаменів з англійської мови, сертифiкат яких визнається у понад 130 країнах.

Ми не стоїмо на місці. Наші викладачі постійно вдосконалюються, щорічно проходять стажування в мовних школах і використовують тільки новітні методики викладання.

У нашому мовному таборі в Харкові діти зможуть провести канікули з користю, удосконалити англійську і завести нових друзів. Навчальна програма дозволяє формувати групи на два тижні або на ціле літо. Групи створюються, виходячи з віку і рівня знань. У UBC Summer Camp вашій дитині буде цікаво все літо!

Програма вивчення

Після приїзду до табору дитина відразу ж занурюється в англомовне середовище. Ми оформляємо всі необхідні документи, проводимо тестування і за його результатами формуємо навчальні групи – кожна з них курується викладачем. Умови навчання рівні для всіх дітей незалежно від рівня знань.

Заняття
Ігри
Екскурсії
Заходи

Питання та відповіді

Краще за все вчити англійську в Українсько-британському коледжі. Ми використовуємо актуальні програми британських освітніх установ для навчання дітей і підготовки учнів до складання іспитів Кембріджського університету. Організовуємо заняття так, щоб дитина сприймала багато нової інформації й при цьому не відчувала, що їй важко або нудно. На уроках ми використовуємо аудіо- та відеоматеріали, інтерактивні ігри й сучасні підручники, що дозволяє максимально занурити дитину в англомовне середовище й досягти кращих результатів.