Корпоративна англійська

Наша спеціалізована навчальна програма для компаній будь-якої спрямованості. ІТ, медицина, комерційна діяльність, міжнародний бізнес – вашим фахівцям стане набагато легше спілкуватися з наявними клієнтами та партнерами, а також знаходити і приводити нових.

Переваги

Навчання за підручниками провідних британських видавництв

Викладачі з сертифікатами мовних центрів Великої Британії

Регулярний зворотній зв'язок для HR відділу

Тестування співробітників і розподіл за рівнями знань

Можливість складання Кембриджських екзаменів у кінці навчального року

Основний курс

2000 грн/міс

Чому варто обрати курси англійської мови в Харкові від UBC?

Українсько-британський коледж – офіційний центр з підготовки і складання Кембриджських екзаменів з англійської мови, після яких можна вчитися і працювати в більш ніж 130 країнах. В кінці навчального року всі наші студенти отримують можливість скласти ці іспити.

Ми не стоїмо на місці і вам не дамо. Наші викладачі постійно вдосконалюються, щорічно проходять стажування в мовних школах Великобританії і використовують тільки новітні методики викладання.

Наші корпоративні курси англійської мови допоможуть вашій компанії вийти на новий рівень комунікації з закордонними партнерами і клієнтами, а вашим фахівцям стати більш впевненими і заговорити іноземною, як рідною.

Питання та відповіді

Пройти корпоративні курси англійської мови найзручніше буде в Українсько-британському коледжі. Це прогресивна школа англійської мови, яка навчає по програмах британських освітніх установ. Ви можете прямо зараз отримати детальну консультацію й записати співробітників компанії на заняття. Пройшовши курси, ваш персонал зможе вільно вести переговори на англійській, складати документи й листуватися по електронній пошті.