Екзаменаційний центр UA017

Ви знаєте англійську мову. А довести можете? Сертифікат про складання Кембриджських екзаменів, що підтверджує ваш рівень володіння мови, потрібен не тільки для вступу в закордонний ВНЗ або влаштування на роботу в престижну компанію, але і для власного переконання, що вам все під силу. UBC – це екзаменаційний центр, який відповідає високим стандартам, де можна підготуватися і здати будь-який іспит Кембриджської групи

Які іспити можна здати в Українсько-британському коледжі

Сертифікований центр з підготовки та проведення Кембриджських екзаменів в Харкові UA017 пропонує скласти практично всі типи іспитів Кембриджської групи

YLE Young Learners (Starters, Movers, Flyers)

Іспити для дітей віком 7-12 років, які допомагають зрозуміти рівень знань дитини. Після здачі видається сертифікат Кембриджу.

A2 Key, A2 Key for Schools (KET)

Перевірка знань учня на базовому рівні англійського. Іспит підтверджує здатність спілкуватися в повсякденному житті у простих ситуаціях.

B1 Preliminary, B1 Preliminary for Schools (PET)

Іспит середньої складності, підтверджує вміння розмовляти англійською в повсякденному житті і на роботі.

B2 First, B2 First for Schools (FCE)

Рівень складності «вище середнього». Перевіряє навички письма, читання, граматики та аудіювання.

C1 Advanced (CAE)

Підтверджує високий рівень знань. після іспиту студент отримує сертифікат, який дозволяє працювати в компаніях по всьому світу. Цей документ визнають державні установи різних країн.

C2 Proficiency (CPE)

Підтверджує високий професійний рівень володіння англійською.

B1 Business Preliminary, B2 Vantage (BEC), C1 Higher

Мають середній і високий рівень складності. Необхідні для ведення бізнесу на міжнародній арені, а також досягнення кар’єрного росту за кордоном.

TKT (Teaching Knowledge Test): усі три модулі, а також TKT: CLIL, TKT: YL

Іспити для викладачів, які хочуть довести свою майстерність і досягти високого кар’єрного зростання як репетитори для дорослих і дітей в будь-якій точці світу.

Чому варто вибрати UBC?

Українсько-британський коледж – офіційний центр по підготовці і здачі Кембриджських екзаменів з англійської мови, сертифiкат яких визнається у понад 130 країнах. Наприкінці кінці навчального року всі наші студенти отримують можливість скласти ці іспити.

Ми не стоїмо на місці. Наші викладачі постійно вдосконалюються, щорічно проходять стажування в мовних школах Великобританії і використовують тільки новітні методики викладання.

Ми використовуємо інтерактивні методи навчання та дієві методики британських навчальних закладів. Учні повністю занурюються в англомовне середовище і швидше засвоюють нові знання.

Наша основна мета – ваш результат. Ми надаємо все необхідне для комфортної і успішної підготовки до Кембриджських екзаменів у Харкові та їх складання. Пройдемо цей етап разом!

Питання та відповіді

Лучше всего пройти подготовку к тестированию в Украинско-британском колледже в Харькове. Это официальный партнёр Кембриджа по подготовке и сдаче экзаменов. Все наши преподаватели прошли стажировку в языковых центрах, имеют соответствующие сертификаты Кембриджа и помогут усовершенствовать ваш английский до идеала! Мы комплексно подходим к подготовке и сдаче экзаменов, тщательно прорабатываем грамматику и разговорный английский, проводим пробные тестирования и подготавливаем к итоговому оцениванию.