Англійська для підлітків

Без знання англійської зараз нікуди. Але як пояснити це волелюбному підлітку? Ми знаємо, як перетворити вивчення мови на нову улюблену справу. Пісні, фільми, серіали – лише мала частина матеріалів, які наші викладачі використовують на заняттях. У нас навчаються не «через силу», а «в радість»

Переваги

Навчання за підручниками провідних британських видавництв

Поглиблене навчання в онлайн і офлайн форматах

Регулярний зворотній зв’язок для батьків

Можливість складання Кембриджських екзаменів у кінці навчального року

Основний курс

2000 грн/міс

Чому варто обрати курси англійської мови в Харкові від UBC?

Українсько-британський коледж – офіційний центр з підготовки і складання Кембриджських екзаменів з англійської мови, сертифiкат яких визнається у понад 130 країнах. У кінці навчального року усі наші студенти отримують можливість скласти ці екзамени.

Ми не стоїмо на місці. Наші викладачі постійно вдосконалюються, щорічно проходять стажування в мовних школах Великобританії і використовують тільки новітні методики викладання.

Наші курси англійської мови для підлітків допоможуть подолати мовний бар’єр і вільно висловлювати свої думки не тільки в школі, але і за кордоном, а також отримати високі бали ЗНО і стати ще на один крок ближче до омріяного фаху. Стати крутим програмістом або менеджером у міжнародній компанії можна, тільки оволодівши англійською мовою!

Після закінчення наших курсів успішні учні за бажанням складають міжнародні іспити.

Питання та відповіді

Щоб досягти високих результатів в опануванні іноземною мовою, варто обрати навчання в Українсько-британському коледжі. Це прогресивний освітній центр, який у своїй роботі використовує сучасні програми британських освітніх установ й має офіційний статус підготовчого центру Cambridge English. Усе заняття проходить тільки англійською мовою з використанням аудіо- та відеоматеріалів. Наші курси допомогли реалізуватися понад 30 000 студентів й отримати роботу в різних регіонах планети.