Англійська для дорослих

Навчатися ніколи не пізно. А тим більше англійської. Наші викладачі допоможуть вам розвинути всі мовні навички (говоріння, читання, письмо та аудіювання), щоб разом досягти ваших цілей. Знайти роботу мрії, вільно говорити з іноземцями, одним з перших дивитися нові фільми, серіали і читати книги — весь світ стає доступнішим для тих, хто знає англійську. Наші студенти вже там. А ви?

Переваги

Навчання за підручниками провідних британських видавництв

Викладачі з сертифікатами мовних центрів Великої Британії

Формування груп за рівнем володіння мовою

Можливість складання Кембриджських екзаменів у кінці навчального року

Основний курс

2000 грн/міс

Чому варто обрати курси англійської мови в Харкові від UBC?

Українсько-британський коледж – офіційний центр з підготовці і складання Кембриджських екзаменів з англійської мови, сертифiкат яких визнається у понад 130 країнах. У кінці навчального року усі наші студенти отримують можливість скласти ці іспити.

Ми не стоїмо на місці.. Наші викладачі постійно вдосконалюються, щорічно проходять стажування в мовних школах Великої Британії використовують тільки новітні методики викладання.

Наші курси англійської мови для дорослих допоможуть вам позбутися страху допустити помилку, розібратися з правильною вимовою і заговорити англійською як рідною. Ми за системний підхід у навчанні.

Ми часто чуємо: «Мені не вистачає часу на англійську». З нами це не проблема. Українсько-британський коледж пропонує онлайн-уроки, адаптивний графік, а також інтерактивні ресурси, навчатися за якими можна просто дорогою на роботу або додому.

Питання та відповіді

Англійську для дорослих краще за все вчити в Українсько-британському коледжі. Це прогресивний центр навчання англійської з 25 літнім досвідом роботи. Вже понад 30 000 студентів успішно закінчили наші курси. Коледж сертифікований Кембріджським університетом як офіційний центр по підготовці й здачі тестів. Після закінчення курсів наші студенти складають іспити й отримують міжнародний сертифікат.