Англійська для дітей

UBC – заняття, які сподобаються вашій дитині У нас немає нудних і однотипних уроків. Наші викладачі допомагають повністю зануритися в культуру англомовних країн, використовуючи на заняттях ігри, вірші, пісні, уривки з телепередач і мультфільмів. Ваша дитина буде з нетерпінням чекати наступного уроку, адже тут вона буде не тільки вчитися, а й з цікавістю проводити час.

Переваги

Навчання за підручниками провідних британських видавництв

Інтерактивна, ігрова форма для більш ефективного навчання

Регулярний зворотній зв'язок для батьків

Можливість складання Кембриджських екзаменів у кінці навчального року

Основний курс

1200 грн/міс

Чому варто обрати курси англійської мови в Харкові від UBC?

Українсько-британський коледж – офіційний центр з підготовки та складання Кембриджських екзаменів з англійської мови, сертифiкат яких визнається у понад 130 країнах. У кінці навчального року усі наші студенти отримують можливість скласти ці екзамени.

Ми не стоїмо на місці. Наші викладачі постійно вдосконалюються, щорічно проходять стажування в мовних школах Великобританії і використовують тільки новітні методики викладання.

Наші курси англійської мови для дітей допоможуть розібратися в основах та навчать використовувати мову для базового спілкування у ситуаціях повсякденного життя. Після закінчення курсів учні мають можливість скласти міжнародні іспити.

Питання та відповіді

Краще за все вчити англійську в Українсько-британському коледжі. Ми використовуємо актуальні програми британських освітніх установ для навчання дітей і підготовки учнів до складання іспитів Кембріджського університету. Організовуємо заняття так, щоб дитина сприймала багато нової інформації й при цьому не відчувала, що їй важко або нудно. На уроках ми використовуємо аудіо- та відеоматеріали, інтерактивні ігри й сучасні підручники, що дозволяє максимально занурити дитину в англомовне середовище й досягти кращих результатів.